यो प्रतिवेदन दि एशिया फाउण्डेशनले स्थानीय शासन सबलीकरण कार्यक्रम संचालन गरिरहेका ७ वटै उपमहा/नगरपालिकाहरुका नगर प्रमुखहरु लगायत उपप्रमुख र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतहरुसँग मिति २०७७ साल बैशाख ८ मा गरेको भिडियो छलफलमा सहभागीहरुले राखेको विवरण तथा विचारहरुमा आधारित छ ।

बन्दाबन्दीका कारण स्थानीय सरकारका अत्यावश्यक बाहेक अन्य सेवाहरु बन्द भएर चालू आर्थिक वर्षको योजना कार्यान्वयन र आगामी वर्षको योजना निर्माण (माग संकलन, छनौट र बजेट व्यवस्थापनमा) मा उल्लेख्य असर परिरहेको सन्दर्भमा सो विषयमा छलफल गर्न र विज्ञहरुसँग आवश्यक परामर्श लिनका लागि स्थानीय तहलाई सहयोग होस् भन्ने उद्देश्यले उक्त कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो। कार्यक्रममा पालिकाका पादाधिकारी र प्रतिनिधिका अलावा नेपाल नगरपालिका संघका अध्यक्ष तथा धुलिखेल नगरपालिकाका प्रमुख — अशोक कुमार व्यान्जु, विज्ञहरु पूर्णचन्द्र भट्टराई र डा. खिमलाल देवकोटा र अष्ट्रेलियन सरकार र बेलायती विकास नियोगका प्रतिनिधिका रुपमा क्रमशः कामाक्षी राई याक्थुम्बा र सुदिप पोखरेलको सहभागिता रहेको थियो ।

Related Post  दि नेपाल पिस मनिटर वार्षिक समीक्षा, २०१७

Similar Posts